Vyhledávání
Kontakt

Dovolená na Pálavě

dovolena-palava@email.cz

Vyhlídkové lety

Vyhlídkový let Krásy Jižní Moravy (3os., 20min.)

Lokalita: Břeclav - Lednice - Valtice | prozkoumat zážitek

 

Vyhlídkový let nad krásami Jižní Moravy. Vzneste se do oblak a užijte si nezapomenutelný let nad památkami a parky Lednicko-Valtického areálu.

K dispozici máte celé letadlo pro 3 osoby s profesionálním pilotem. Prožijte tedy tento zážitek spolu s rodinou, dětmi nebo kamarády. Startuje se z letiště Břeclav a z letadla se Vám naskytnou nádherné pohledy Lednicko-Valtický areál. Apollónův chrám, Hubertova kaple, Tři Grácie, Rendezvous, zámekValtice, Kolonáda-Reistna, Hraniční zámeček, zámek Lednice, Minaret, Janův hrad.

 

Let balónem

Lokalita: Více lokalit (Čechy, Morava) | prozkoumat zážitek

 

Zažijte romantiku v oblacích a podívejte se na svět z ptačí perspektivy. Vyhlídkový let horkovzdušným balónem Vám umožní odpoutat se od pozemských starostí a zažít pocit opravdové svobody a nezávislosti.

Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu . Držitel certifikátu na tento zážitek si sám určí, ze které lokality chce letět (Praha, Konopiště, Karlštejn, Český ráj, Plzeň, České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Telč, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Brno, Olomouc,Buchlov, Uherské Hradiště, Kunovice, Zlín, Břestek, Smraďavka, Ostrava, Frýdek - Místek, Stará Bělá, Pálava).

 

Soukromý let balónem pro 2 - 8 osob

Lokalita: Vámi vybrané místo v ČR | prozkoumat zážitek

 

Zažijte romantiku v oblacích, čeká na Vás soukromý let jen pro Vás a vaše blízké. A navíc v lokalitě dle Vašeho přání v rámci celé ČR
(od Aše až po Ostravu).

Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Splňte si svůj sen a vzneste se k oblakům ve Vašem oblíbeném místě.Soukromý let pro dva můžete samozřejmě absolvovat v populárních balónářských lokalitách jako jsou Konopiště, Karlštejn, Český ráj, Plzeň, České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Telč, Tábor, Brno, Olomouc, Uherské Hradiště, Kunovice, Zlín, Pálava a další.

 

Luxusní let balónem pro dva (2hod+piknik)

Lokalita: Vámi vybrané místo v ČR | prozkoumat zážitek

 

Luxusní zážitek, který zahrnuje privátní let balónem pro Vás dva v délce dvou hodin a také snídani formou pikniku. Vychutnejte si romantiku balónového létání se vším luxusem!

Dopřejte si dvou-hodinový soukromý let za východu slunce a také piknik. A to vše v lokalitě dle Vašeho výběru v rámci celé ČR. Jedná se o nejlepší variantu balónového letu v naší nabídce. Samozřejmě můžete startovat také v oblíbených balónářských lokalitách jako jsou Konopiště, Karlštejn, Český ráj, Plzeň, České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Telč, Tábor, Brno, Olomouc, Uherské Hradiště, Kunovice, Zlín, Pálava a další.