Vyhledávání
Kontakt

Dovolená na Pálavě

dovolena-palava@email.czTipy na dárek

Hledáte dárek k Vánocům, výročí, narozeninám nebo jen tak pro sebe či svou drahou polovičku? Nebo třeba chcete potěšit znamého? Tak to jste tady na správném místě! Představujeme vám několik tipů, jak na dárky hmotné, tak i zážitky, které obdarovaný jistě ocení. 

 

Skleničky na víno s vtipným nápisem

Darujte kolekci skleniček na víno, které jsou stejně jedinečné jako vaše oblíbené odrůdy! Každá sklenička je zdobena vtipným a stylovým nápisem, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vás i vašich blízkých. Vyberete oblíbenou skleničku "Miluju Pálavu" nebo "Nalej mi víno a říkej mi, jak jsem krásná". V nabídce, kterou lze nalézt na Slevomatu je zařazeno 7 skleniček s jedinečnými nápisy a obrázky. Jsou dokonalým dárkem pro milovníky vína nebo jako elegantní doplněk vaší domácí kolekce.

 

Mýdla a koupelová sůl

Voňavý dáreček potěší maminku, babičku, kolegyni v práci, i přítelkyni. Zde máte na výběr mezi levandulí a růží, výhodou je, že už je balíček krásně zabalený. Obsah darkové sady tvoří mýdlo Pure Harmony, šumivá bomba do koupele, přírodní sůl do koupele. Zakoupením podpoříte lidi s hendikepem, kteří tyto voňavé dárkové sady vyrábí v chráněné dílně.

 

Kurz lezení

Pod vedením zkušeného instruktora a s horním jištěním se naučíte základy pro lezení po sklalách. Je vhodné jak pro úplné začatečníky, tak i pro pokročilé. Kurz nemusí být nutně pouze pro jednu osobu, na výběr je až pro 3 osoby. Dárkový voucher je nyní za zvýhodněnou cenu!

 

Sety vín 

Co potěší milovníka vín víc než dárkový set vynikajících vín? Snad jen vypít si je v nějakém hezkém ubytování na Pálavě? Proto další zajímavý tip od nás je právě tento velmi univerzální dárek. Můžete si sami vybrat z jakých vín by se balíček měl skládat. Na výběr je od 3 do 6 lahví vín od vinařství Maláník - Osička.

Jen upozorňujeme, že prodej alkoholických nápojů osobám mladších 18 let je přísně zakázán. 

 

Darujte pohodu

Trocha klidu a relaxace spojená s příjemnou masáží. I tak může vypadat poukaz na wellness pobyt, jejichž nabídku naleznete na samostatné stránce. 

 

Ambrožův dvůr 

Ubytování jako v pohádce, v apartmánech ze 600 letou histori, kde se dosyta najíte a vyzkoušíte košt vína. Ani rodiče malých dětí nebudou ochuzeni o pořádnou pohodu. O jejich malé stvoření bude měhem degustace důkladně postaráno. Pro milovníky cyklistiky jde zde možnost zápůjčly kol. 
Podívejte se, který z nabízených balíčků by vám vyhovoval nejvíce.