Vyhledávání
Kontakt

Dovolená na Pálavě

dovolena-palava@email.cz

Hotely, penziony

Nad Pavlovem 

Ubytování otevřené od roku 2023 vám nabízí 8 klimatizovaných pokojů s vlastní koupelnou. K dispozici je krásná zahrada, a můžete si také procházet vinice. Majitelé penzionu vám na přání otevřou vinný sklep a připraví nezapomenutelnou ochutnávku vín

 Hotel Maroli

Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel v Mikulově s krásným výhledem na Mikulovský zámek. K dispozici vám je přilehlá zahrada s pergolou, parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. V letních horkých dnech jistě oceníte klimatizované pokoje s vlastní kuchyňskou linkou a sociálním zařízením.

Hotel Termal Mušov

Mušov-Pasohlávky | ukázat budovu | nabídka ubytováníHotel Termal Mušov

Nabídka ubytování ve dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 43 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, fénem, televizí a ledničkou. Kromě běžných ubytovacích a stravovacích služeb jako první na jižní Moravě využívá i zdejšího geotermálního vrtu hlubokého 1450 m s výstupní teplotou lečivého pramene 46°C. Teplota vody v bazénu se pak pohybuje v rozmezí 34-37°C. Termální bazén je v provozu celoročně. Součástí bazénu je finská sauna.

Penzion U Langrů

Dolní Věstonice 123 | ukázat budovu | nabídka ubytováníPenzion U Langrů

Penzion svým hostům nabízí restauraci s barem, vinárnu a zahradní kryté posezení. Ubytovací část se nachází v prvním patře, do kterého se vstupuje přes venkovní schodiště. Sousedící dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj má společnou předsíňku ze které se vstupuje do koupelny. Z pokojů je výhled na jezero.

Hotel Pavlov

Klentnická 174, Pavlov | ukázat budovu | nabídka ubytováníHotel Pavlov

Nový hotel v malebném prostředí oblasti Pálava. Vhodné pro rodinou dovolenou, firemní akce, školení, oslavy, svatby a další. K dispozici je velký sál, salonky, restaurace s moravskou kuchyní a vinný sklep.

Penzion Primáše

Dolní Věstonice 83 | ukázat budovu | nabídka ubytováníPenzion Primáše

Penzion v selském stylu. K dispozici je 5 pokojů. Z toho dva pokoje jsou až čtyřlůžkové a ostatní dvoulůžkové. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. K dispozici jsou ručníky a fény. Na pokojích jsou minibary.

Penzion Café Fara

Klentnice 166 | ukázat budovu | nabídka ubytováníPenzion Café Fara

Dřevěný penzion nabízející ubytování v originálně zařízených a vybavených pokojích. Vybavení pokojů: PC/internet v objektu - WIFI, koupelna se sprchou (7), koupelna s vanou (2), vnitřní krb, sauna, bar/vinárna v objektu. Součástí je stylová nekuřácká kavárna, která nabízí lahodnou kávu i zážitkový salónek Coffee spirit.

Apartmány Pálavské vinohrady

Přehradní ulice č. 256-260, Pavlov
ukázat budovu | nabídka ubytováníPálavské vinohrady

Apartmány Pálavské vinohrady Vás okouzlí architekturou, krásnými interiéry s terasami a také veškerým servisem. Jste-li zvyklí si připravit snídani či večeři sami, máte k dispozici vybavenou kuchyňku. Apartmány jsou vybaveny lednicí, televizorem, dvěma pevnými lůžky a dvěma přistýlkami. Vaše auto bude zaparkováno bezpečně v uzavřeném areálu a svá kola můžete umístit do uzamykatelných boxů.

OREA hotel Iris

Lužní 215, Pavlov | ukázat budovu | nabídka ubytováníOREA hotel Iris

Nabízí wellness víkend, relaxační pobyt, víkendový pobyt, rodinnou dovolenou. Pořádá firemní akce, školení, teambuldingy, kongresy, oslavy, společenské akce, večírky, rauty. Součástí hotelu je restaurace s terasou, kde nabízí široký výběr specialit a vín z Moravy.

Hotel Galant 

Tento hotel se nachází přímo v srdci historického Mikulova s vyhlídkou na Svatý Kopeček. V nabídce je široká nabídka piv a vína. 

 


Upozornění: Seznam je postupně doplňován. Nejedná se o oficiální seznam hotelů a penzionů v oblasti Pálava, nelze tedy garantovat jeho úplnost.