Vyhledávání
Kontakt

Dovolená na Pálavě

dovolena-palava@email.cz

Wellness pobyty

Lázeňský dům Perla***superior

Lázně Lednice | ukázat lázně

Lázeňský dům Perla v Lázních Lednice se nachází na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu. Poskytovány jsou wellness pobyty, dámské pobyty, víkendové pobyty, pobyty pro seniory i romantické pobyty.


Spa hotel Miroslava****

Lázně Lednice | ukázat hotel

Spa hotel Miroslava**** v lázních Lednice je wellness hotel nabízející lázeňské pobyty, wellness pobyty, víkendové pobyty i pobyty pro seniory.


Garni Hotel 1. Plavební***

Lednice | ukázat hotel

Garni Hotel 1. Plavební v Lednici na Moravě leží v zámeckém parku, na začátku Lednice. Areál hotelu vznikl rekonstrukcí budov bývalé lichtenštejnské myslivny v zámeckém parku. Garni hotel nabízí dámské pobyty, víkendové pobyty i relaxační pobyty


 Pod pojmem wellness si lze představit zdravý životní styl, při kterém je věnována individuální péče našemu organismu tak, aby byl v dobré kondici. Toho lze docílit zaměřením na více oblastí lidského zdraví, což je, nebo by mělo být, hlavní charakteristikou wellness. Zájem je tedy orientován na psychickou, intelektuální, emoční, sociální, duchovní a okolní pohodu. Cílem wellness pobytů je vytvoření harmonie, uvolnění, relaxace, odreagování, uspokojení. Není tedy divu, že různé wellness balíčky nabízejí právě lázeňské domy, ale také např. i hotely.

Výkladový slovník uvádí význam slova Wellness jako fyzické, mentální a emoční zdraví, obvykle včetně zdravého způsobu života, jako je vhodná strava a cvičení.